Deniz Nakliye

deniz nakliye taşımacılık lojistik

Neptune Logistic dünyanın her noktasına yapacağınız yüklemelerde, yüklemenin her aşamasında sizi bilgilendirerek hizmet verir. Personelimiz sizlere en uygun deniz nakliye çözümlerini sunacak şekilde uzmanlaşmıştır.

FCL:

NEPTUNE en kısa transit sürelerle servis verebilmek adına dünyanın en iyi armatörleriyle ve her hafta en az birkaç sefer hizmet verecek şekilde yakın çalışma içindedir. Hem en uygun fiyatlar, hem de size en uygun sefer alternatifleriyle komple konteyner hizmeti vermek Neptune Logistic’in başlıca görevidir. Open Top, Flat Rack ve diğer özel ekipman konusunda da bizlere danışabilirsiniz.

LCL:

NEPTUNE, Türkiye’den dünyanın belli başlı bölgelerine (Amerika, Orta Doğu, Batı Avrupa ve Uzakdoğu) parsiyel ihracat konteyner hizmeti de vermektedir. Gideceği destinasyona göre kargo, ya depomuzda ya da limanda konsolide edilip konteynere yüklenmektedir. İthalat parsiyel konteyner servisimiz de ağırlıklı olarak Uzakdoğu, İspanya ve ABD üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Dökme Yük ve Chartering:

Konteyner taşımasına uygun olmayan yükler Neptune Logistic’in uzmanlık alanına girmektedir. Ağır nakliye ve dökme yüklerin kapıdan kapıya nakliyesi bizim günlük işimizdir. Türkiye ile Avrupa, Amerika ve Akdeniz limanları arasında düzenli dökme yük hizmeti verilmektedir.