Nas Tim

neptune logistics icon logo
Cihan AKBAŞ (Mr.)
Istanbul / TURKEY
+90 212 709 8645
cihan@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Adela SERHATLIC (Mrs.)
İhracat ve İthalat Departmanı Sorumlusu
Istanbul / TURKEY
+90 212 709 8645
adela@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Melisa KURTAGIC (Mrs.)
Karayolu İhracat Departmanı
Istanbul / TURKEY
+90 549 455 53 03
melisa@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Edina ALBAYRAK (Mrs.)
Karayolu Operasyon
Istanbul / TURKEY
+90 549 455 53 01
edina@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Nijaz HODZIC (Mr.)
Sırbistan Ofis Satış Departmanı
SERBIA Office
+381 63 1048898
nijaz@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Avdija SERHATLIC (Mr.)
Sırbistan Ofis Sorumlusu
SERBIA Office
+381 62 1048 828
avdija@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Almira SUNAY (Mrs.)
İstanbul Ofis Sorumlusu
Istanbul / TURKEY
+90 544 330 9933
almira@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Nedim ORAL
Halkalı Gümrük Ofis Sorumlusu
Istanbul / TURKEY
+90 532 549 22 01
halkalı@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Ahmet Cengiz AKYILDIZ. (Mr.)
Karayolu Operasyon
Istanbul / TURKEY
+90 549 455 53 05
ahmet@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Yunus KANBUR
İthalat Operasyon
Istanbul / TURKEY
+90 212 709 8646
yunus@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Tamer KARADAVUT
Manisa Gümrük Ofis Sorumlusu
Istanbul / TURKEY
+90 539 971 5241
manisa@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Anida KOLASINAC (Ms.)
Accounting Manager
SERBIA Office
+381 66 9270080
anida@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Oğuzhan DUMAN
İstanbul Muhasebe Sorumlusu
Istanbul / TURKEY
+90 212 709 8646
oguzhan@ngl.com.tr
neptune logistics icon logo
Sead DZANKOVIC (Mr.)
Roadfreight Operation
SERBIA Office
+381 691048898
sead@ngl.com.tr