Biz Kimiz?

neptune lojistik uluslararası taşımacılık onuncu yıl logo

NEPTUNE LOGISTIC, 2006’da kurulmuş bir lojistik firmasıdır. Neptune, verdiği taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde kullanarak büyümeyi amaçlamıştır.

Global hava kargo hizmetleri, LCL/FCL konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje ve fuar lojistiği, yurtiçi dağıtım hizmetleri ve gümrükleme hizmetlerini tek bir adreste müşterilerine vermektedir.

Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için özenle seçilmiş dünya çapındaki partnerleriyle birlikte müşterilerine hizmet veren Neptune, Istanbul,Sırbistan ve Slovenya’da 40'ı aşkın personeli, depoları ve uluslararası araç filosuyla hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

karayolu havayolu denizyolu lojistik uluslararası taşımacılık

Her Zaman %100 Müşteri memnuniyeti

NEPTUNE LOGISTIC’de hedef müşteri beklentisini her seferinde aşmaktır. Bizler için en önemli konu, müşterilerimizin taşınacak mallarını bizlere teslim edecek güveni her defasında duymalarıdır.Tüm personelimiz kendilerini geliştirecek şekilde düzenli eğitim almaktadırlar. Kalite, mükemmellik yaratılan ve sürekli geliştirilen bir şeydir. Bu nedenle müşteri odaklı hizmet ve kalite prosedürleri sürekli geliştirilmekte ve müşteri anketleri ve görüşleri bu süreçte büyük önem taşımaktadır.

Kalite Politikamız: